Main page

Kilka słów o Naszym Przedszkolu

Polsko-Angielskie Przedszkole Buzzy Bee zostało założone w 2002 roku i jest jednym z pierwszych przedszkoli dwujęzycznych w Warszawie. Naszą misją jest przygotowanie dzieci do życia we współczesnym świecie, tak aby w przyszłości mogły kontynuować edukację zarówno w szkole polskiej jak i anglojęzycznej.

• Dzieci poznają język angielski w naturalny sposób, za pomocą Immersion Method
  • Gwarantujemy atmosferę szacunku i respektowania potrzeb każdego dziecka
  • Stawiamy na samodzielność, kreatywność i pewność siebie

To daje Państwa dzieciom przewagę już na starcie!

Więcej o nas
kid_playing

Co robią przedszkolaki po podwieczorku? 😉

Aikido

Trening dziecięcy składa się z gier, zabaw oraz elementów aikido mających na celu rozwój dziecka.

Zajęcia sportowe

Rozwijają motorykę, poczucie przynależności do grupy, koordynację ruchów, wytrwałość, i zdolność koncentracji.

Taniec

Zajęcia taneczne wyrabiają u dzieci poczucie rytmu, słuchu oraz płynności ruchów

Ceramika-plastyka

Zajęcia te pobudzają twórczą ekspresję plastyczną i rozbudzają wyobraźnię dzieci.

Zajęcia teatralne

Zabawa w teatr pozwala przedszkolakom na rozwijanie wyobraźni, wrażliwości, dyscypliny oraz zaangażowania.

Zumba

Podczas Zumby dzieci uczą się koordynacji i równowagi. Kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć.

Jak uczymy się i bawimy w Przedszkolu