Szkoła
językowa

Dzieci posiadają największe zdolności przyswajania językow obcych. Zajęcia językowe dla dzieci od drugiego roku życia to najlepsza inwestycja w ich rozwój.

czytaj więcej

Przedszkole
polsko-angielskie

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie." — Paulo Coelho

czytaj więcej

Tak bawimy się w przedszkolu buzzybee:

Przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 - 18.00

Dlaczego Przedszkole Polsko-Angielskie Buzzy Bee?

Immersion method

Nauka umożliwiająca poznanie obcego języka poprzez naturalny kontakt z tym językiem a nie poprzez nauczanie go jako przedmiotu.

Dogodna lokalizacja

Przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Starych Włoch na terenie o powierzchni 2000m2. Jednocześnie zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od Al. Jerozolimskich co ułatwia rodzicom przywożenie i odbiór dziecka w drodze do i z pracy.

Respektujemy potrzeby każdego dziecka

Dajemy dziecku poczucie bezpieczeństwa, wychowujemy w atmosferze szacunku. Stawiamy na samodzielność , kreatywność i pewność siebie -cechy bardzo potrzebne we współczesnym świecie.

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony, tworzenia statystyk, dostosowywania reklam do zainteresowań. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki.

Więcej informacjiNiepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa - Vancouver Schools - Warszawa Włochy, Ochota, Wola, Ursus, Bemowo