Budynek i otoczenie naszego przedszkola

Przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Starych Włoch, w budynku o powierzchni 200m2. Otoczone jest ogrodem o powierzchni 2000m2, na którym dzieci spędzają wolne chwile. Nasza „Wioska indiańska” pobudza wyobraźnię dzieci i zachęca do twórczej zabawy na świeżym powietrzu. W ogrodzie, przy sprzyjającej pogodzie, odbywają się też niektóre zajęcia edukacyjne a także zajęcia sportowe.

Jednocześnie przedszkole zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od Al. Jerozolimskich co ułatwia rodzicom przywożenie i odbiór dziecka w drodze do i z pracy. Budynek został dostosowany do wymagań ppoż. i Sanepid i zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki pobytu Państwa dzieci w przedszkolu. Dzięki zastosowaniu wentylacji mechanicznej w całym przedszkolu, w salach zapewniony jest dopływ świeżego powietrza przez cały dzień, bez konieczności otwierania okien zimą. Dzięki temu, w naszym przedszkolu odnotowujemy jedynie pojedyncze przypadki infekcji w okresie jesiennozimowym!