Misja przedszkola

Na czym polega misja przedszkola?

Przedszkole zostało założone w 2002 roku i jest jednym z pierwszych przedszkoli dwujęzycznych w Warszawie. Naszą misją jest przygotowanie dzieci do życia we współczesnym świecie, tak aby w przyszłości mogły kontynuować edukację zarówno w szkole polskiej jak i anglojęzycznej.

Dzieci poznają język angielski w naturalny sposób, za pomocą Immersion Method-metody zanurzenia w języku. Język angielski jest narzędziem za pomocą którego zabieramy dzieci w podróż, w której uświadamiamy im istnienie różnych kultur, tradycji świąt i języków.

To daje Państwa dzieciom przewagę na starcie!

W ramach kontynuacji anglojęzycznej edukacji od 2015 roku działa nasza szkoła podstawowa Vancouver Schools.