Edukacja polskojęzyczna

W młodszych grupach prowadzimy zajęcia i zabawy zabawy z językiem polskim realizując przy tym polską Podstawę Programową. Zajęcia prowadzone są według tygodniowych tematów ustalanych na cały rok szkolny. Przedszkolaki uczestniczą w różnorodnych zajęciach manualnych, zajęciach usprawniających aparat mowy, zajęciach rytmicznych oraz gimnastycznych.

Starsze przedszkolaki mają codziennie godzinny blok w języku polskim, podczas którego biorą udział w zajęciach przygotowujących je do nauki w szkole.

W jaki sposób osiągamy nasze cele?

W przedszkolu Buzzy Bee pracują świetnie wykwalifikowani nauczyciele polscy i anglojęzyczni. Chętnie poszerzają wiedzę, oraz korzystają z różnorodnych metod edukacyjnych. Są pełni zapału, otwarci na dzieci i ich potrzeby.

Indywidualne podejście do dziecka, stała współpraca z rodzicami oraz z grupą specjalistów pozwala na zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju dziecka w najważniejszym okresie jego życia. Intensywny rozwój dziecka, stymulowany w mądry i fachowy sposób, determinuje sukces edukacyjny na dalszych etapach życia.

W przedszkolu Buzzy Bee korzystamy z pomocy psychologa dziecięcego i logopedy. Diagnozują dzieci dwa razy w roku i w razie potrzeby pracujący z przedszkolakami na zajęciach indywidualnych. Wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, oraz zajęciach ortofonicznych stymulujące prawidłowy rozwój narządów mowy.

Zapraszamy ciekawych gości i organizujemy wycieczki edukacyjne.